| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Sila | 380 W |
| absolútny | 1800 l/h |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Typ nabíjačky | sieť 220-240V~ 50/60Hz |
| Doba nabíjania | 1.5 h |
| Priemer vodovodnej prípojky | G3/4 |
| Maximálna výška zdvihu | 22 m |
| Hĺbka nasávania max | 9 m |
| konečný | 35 ˚C |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 3.25 kg |
| Aplikácia | na čerpanie vody a oleja |
| Symbol | YT-85290 |
Určená na prečerpanie vody a oleja. Ideálna na použitie v garáži, dielni, na jachte, v teréne alebo na kempingu. Umôžňuje výmenu hustého hydraulického oleja.
- vysoký výkon: 1800 l/h
- komutátorový motor s rýchlosťou 45000 ot./min
- max. zdvíhanie: 22 m
- prúd: 21 A
- stupeň ochrany: IPX4
- mosadzný konektor 3/4"
- sada obsahuje batériu 3 Ah a nabíjačku
Je tiež k dispozícii verzia čerpadla bez batérie a nabíjačky YT-85291.