| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 900 W |
| absolútny | 18000 l/h |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1, G1-1/4, G1-1/2 |
| najvyšší možný | 8.9 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 7 m |
| Prierez hriadeľa min | 40x40 cm |
| Max. priemer mechanických nečistôt | 30 mm |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Plavákový spínač | áno |
| Tepelný spínač | áno |
| Úroveň začlenenia | ok. -0.35 m |
| Úroveň vypnutia | ok. -0.07 m |
| Materiál na bývanie | PVC |
| Celkové rozmery (priemer x výška) | 170x300 mm |
| Dĺžka kábla | 7 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| omša | 4.8 kg |
| Nastavte obsah | potápačské čerpadlo, základňa 2x (pre špinavú a čistú vodu), konektor na pripojenie hadice |
| Symbol | YT-85333 |
Ponorné čerpadlo 3 v 1 na čistú a znečistenú vodu je jedným z najvšestrannejších a najvýkonnejších čerpadiel.
Je určené na čerpanie a cirkuláciu čistej a znečistenej vody z nádrží na dažďovú vodu a studní.
Možno ho použiť v domácnostiach a na farmách, pozemkoch, stavbách na odčerpávanie vody z bazénov, rybníkov, pivníc a výkopov.
Dokáže čerpať vodu prakticky až na úroveň 1 mm!!! - bez toho, aby ste museli nasadiť niektorý z dvoch podstavcov čerpadla. To umožňuje efektívne odvodňovanie zaplavených pivníc, odstraňovanie vody z bazénov, rybníkov, sudov na dážď a všetkých zaplavených plôch vyžadujúcich odvodnenie atď.
Charakteristickými znakmi tohto typu čerpadla sú:
Vymeniteľné základne čerpadla:
- základňa čerpadlana znečistenú vodu - môže čerpať nečistoty menšie ako 30 mm;
- základňa čerpadla na čistú vodu - môže čerpať nečistoty menšie ako 5 mm;
- prevádzka prostredníctvom základne čerpadla - môže čerpať vodu až do úrovne 1 mm!
- možnosť automatickej prevádzky (aktívny plavákový spínač) alebo nepretržitej prevádzky (plavákový spínač zvisle uzamknutý na rukoväti)
- kompaktný dizajn, ergonómia a nízka hmotnosť výrobku
- veľmi dobrá účinnosť: prietok pre čerpadlo s výkonom 900 W = 18 m3/h (so zvyšujúcim sa výtlakom, ako pri každom čerpadle, prietok klesá)
- ochrana motora proti preťaženiu
- hriadeľ obežného kolesa z nehrdzavejúcej ocele, bezúdržbové ložisko a utesnené puzdro zabezpečujú bezporuchovú prevádzku