| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 750 W |
| absolútny | 11000 l/h |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1, G1-1/4, G1-1/2 |
| najvyšší možný | 8.5 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 7 m |
| Prierez hriadeľa min | 40x40 cm |
| Max. priemer mechanických nečistôt | 30 mm |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Plavákový spínač | áno |
| Tepelný spínač | NIE |
| Úroveň začlenenia | ok. 0.025 m |
| Úroveň vypnutia | ok. 0.025 m |
| Materiál na bývanie | nehrdzavejúca oceľ |
| Celkové rozmery (priemer x výška) | 220x350 mm |
| Dĺžka kábla | 7 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| omša | 7.2 kg |
| Nastavte obsah | potápačské čerpadlo, konektor na pripojenie hadice |
| Symbol | YT-85341 |
Určené na odčerpávanie vody zo suterénov, garáží, bazénov a rybníkov.
Môže sa používať v domácnostiach a na farmách, pozemkoch, staveniskách.
- automatický plavákový spínač na bočnom vedení reaguje na zmenu hladiny vody už od 5 mm - čerpadlo sa automaticky zapne a zabezpečí odčerpanie všetkej vody bez potreby dohliadať na jeho prevádzku
- robustné puzdro z odolnej nehrdzavejúcej ocele(inox) odolnej voči korózii a biologickým vplyvom
- Maximálna hĺbka ponorenia 7 m
- max. teplota vody 35°C
- max. priemer nečistôt 30 mm
- gumový kábel dlhý 10 m
- 1,5ʺ prípojka v cene (38 mm)