| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 400 W |
| absolútny | 12000 l/h |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | 2" (50 mm) |
| najvyšší možný | 7.5 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 5 m |
| Prierez hriadeľa min | 40x40x50 cm |
| Max. priemer mechanických nečistôt | 30 mm |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Plavákový spínač | áno |
| Tepelný spínač | NIE |
| Úroveň začlenenia | ok. -0.5 m |
| Úroveň vypnutia | ok. -0.07 m |
| Materiál na bývanie | liatina |
| Celkové rozmery (priemer x výška) | 160x340 mm |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP68 |
| omša | 14 kg |
| Aplikácia | odčerpávanie dažďovej vody, infiltračnej vody a splaškových vôd z domácností a dvorov, núdzové odvodnenie zaplavených oblastí, |
| Aplikácia pokračovala. | nalievanie čistých alebo mierne kontaminovaných tekutín, ale bez kameňov alebo podobných veľkých predmetov |
| Symbol | YT-85349 |
Čerpadlo Yato možno použiť na čerpanie odpadových vôd z domácich septikov a vody zo zaplavených priestorov.
Čerpadlo možno použiť aj na náhodné vyprázdňovanie výkopov.
Ide o robustné čerpadlo, ktoré bolo vyrobené z odolných materiálov, aby sa zabezpečila jeho bezproblémová prevádzka.
Čerpadlo je ideálne na:
- čerpanie dažďovej vody, vsakovacej vody a odpadovej vody z domácností a dvorov
- núdzové odvodňovanie zaplavených oblastí
- prečerpávanie čistých alebo mierne znečistených kvapalín, ale bez kameňov alebo podobných veľkých predmetov
Parametre:
- výkon 0,4 kW
- liatinový kryt
- medené vinutie
- priemer výstupu 2''
- maximálny prietok 200 l/min
- výška vypúšťania 7,5 m
- dĺžka potrubia 10 m