| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | likvidácia |
| Sila | 750 W |
| absolútny | 16000 l/h |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| najvyšší možný | 13 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 5 m |
| Prierez hriadeľa min | 40x40x50 cm |
| Max. priemer mechanických nečistôt | 30 mm |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Plavákový spínač | áno |
| Tepelný spínač | NIE |
| Úroveň začlenenia | ok. -0.5 m |
| Úroveň vypnutia | ok. -0.07 m |
| Materiál na bývanie | liatina |
| Celkové rozmery (priemer x výška) | 160x340 mm |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| omša | 21 kg |
| Aplikácia | čerpanie vody (vrátane špinavej vody), splaškov, kalov, vyprázdňovanie septikov a zatopených výkopov, odvodnenie zaplavených miestností, |
| Aplikácia pokračovala. | skartovacie utierky, rukavice, tašky, pančuchy, plienky, hygienické vložky |
| Symbol | YT-85350 |
Liatinové mlynské čerpadlo YATO je určené na čerpanie čistej vody, znečistenej vody a septikov. Čerpadlo je vybavené tepelnou poistkou, ktorá zabraňuje prehriatiu, a plavákom, ktorý automaticky vypne čerpadlo v prípade nedostatku vody. Robustná konštrukcia a robustný kryt zaručujú dlhú životnosť.
Skriňa čerpadla je vyrobená z vysoko odolnej a odolnej liatiny, ktorá chráni zariadenie pred chemikáliami a mechanickým poškodením. Čerpadlo má navyše dva spínače, ktoré účinne chránia zariadenie pred poškodením - tepelný spínač, ktorý chráni motor pred prehriatím, a plavákový spínač, ktorý zabraňuje chodu čerpadla "na sucho".
Vďaka pokročilému a jedinečnému 3-stupňovému rezaciemu systému, ktorý využíva špeciálne tvarovanú frézu, čerpadlo rozdrví nečistoty okrem iného aj zo septikov.
Čerpadlo drví okrem iného :
- utiera
- rukavice
- vrecia
- gumy
- pančuchy
- plienky
- hygienické vložky
Účel / použitie
Čerpadlo sa používa na odčerpávanie odpadových vôd, kalov, znečistenej a čistej vody.
Používa sa v domácnostiach, poľnohospodárstve, záhradníctve, komunálnych podnikoch a stavebných firmách na odčerpávanie septikov, výmenu vody v nádržiach, veľmi rýchle odčerpávanie z miestností.