| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1300 W |
| absolútny | 5000 l/h |
| Výtlačný tlak max | 5.3 bar |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1 |
| najvyšší možný | 53 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 8 m |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Manometer | áno |
| LED indikátory | NIE |
| Materiál na bývanie | PVC |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| Akustický tlak | 63.69 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 74.97 ± 1.0 dB(A) |
| omša | 13.5 kg |
| Aplikácia | na čerpanie čistej vody pre záhradné aplikácie, napr |
| Symbol | YT-85364 |
Záhradné čerpadlo na efektívne napájanie zavlažovacích systémov v záhradách a vodovodných systémoch. Používa sa na pozemkoch, v kempoch, chatách, hospodárskych budovách. Vhodné na čistú vodu, zásobovanie zo studní, nádrží na dažďovú vodu, bazénov. Predfilter sa dá ľahko vybrať na čistenie. Gumové nožičky zabezpečujú stabilnú prevádzku a znižujú hluk a vibrácie. Puzdro čerpadla a spínač sú vodotesné. Pohodlná rukoväť uľahčuje prenášanie. Tlakomer umožňuje monitorovanie tlaku.
- Výkon motora: 1300 W
- napätie: 230 V
- maximálny prietok: 5000 l/h
- maximálny tlak: 5000 l/min: 5,3 bar
- maximálny výtlak: 5,5 mm 53 m
- maximálna sacia výška: 53 mm 8 m
- trieda ochrany proti vniknutiu: IPX4
- pripojenia: 1"
- max. teplota vody: 35°C
- dĺžka kábla: 1,2 m