| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1200 W |
| absolútny | 4000 l/h |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1 |
| najvyšší možný | 50 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 9 m |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| vrchol | 0.28 MPa |
| Úroveň začlenenia | 0.15 m |
| Úroveň vypnutia | 0.28 m |
| Manometer | áno |
| Kapacita nádrže | 19 l |
| Materiál na bývanie | nehrdzavejúca oceľ |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| Akustický tlak | 69.43 ± 1.49 dB(A) |
| Akustická sila | 82.35 ± 1.49 dB(A) |
| omša | 10.6 kg |
| Symbol | YT-85370 |
Hydrofor zlepšuje využitie vody a udržiava tlak vody na správnej úrovni.
Používa sa v zariadeniach, ktoré nie sú pripojené na miestny vodovod, a v tých, ktoré potrebujú dodatočné pripojenie, napr. preto, že prietokový tlak vo vodovodnej sieti je príliš nízky.
Zabezpečuje stály prietok vody v domácnosti, rekreačnom dome alebo na pozemku.
Uľahčuje aj odber vody zo studne, napr. na zalievanie rastlín v záhrade.
- určené na čerpanie čistej vody
- zabudovaný regulátor automaticky aktivuje čerpadlo podľa indikácie tlakového spínača bez účasti používateľa
- zabraňuje nadmernému používaniu čerpadla počas spúšťania a vypínania a skracuje čas chodu čerpadla
- je vybavený tlakomerom na externé meranie tlaku vody
- plášť z nehrdzavejúcej ocele INOX
- otvory v základni umožňujú pripevnenie čerpadla k zemi
- Objem nádrže 19 l
- max. prietok: 4000 l/h
- max. výtlačný výkon 50 m
- max. hĺbka nasávania: 9 m
- max. teplota vody: 35°C
- stupeň ochrany: IPX4
- priemer prípojky: 1"