| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Výkon motora | 4 kW |
| Maximálne otáčky motora | 3600 min⁻¹ |
| Objem motora | 208 cm³ |
| absolútny | 30 m³/h |
| najvyšší možný | 25 m |
| najviac | 8 m |
| Priemer vodovodnej prípojky | 2" (50 mm) |
| Maximálna teplota vody | 45 ˚C |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín |
| Kapacita palivovej nádrže | 3.6 l |
| Spotreba paliva max | 1950 g/h |
| Druh oleja | SAE 15W-40 |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.6 l |
| Rukoväť na prenášanie | NIE |
| kolika | NIE |
| Rozmery | 485x415x415 mm |
| Chladenie | vzduchu |
| Typ motora | CP170F |
| Typ zapaľovacej sviečky | F7RTC |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Akustický tlak | 82.1 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 95.4 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 25 kg |
| Symbol | YT-85401 |
Čerpadlo je určené na čerpanie veľkých objemov vody.
Na záchranné práce po mimoriadnych udalostiach a prírodných katastrofách.
Čerpadlo a spaľovací motor sú umiestnené v oceľovom ráme na ochranu pred poškodením a jednoduchú prepravu.
Parametre
- maximálna výška zdvihu [m]: 25
- objem motora [cm3]: 196
- objem palivovej nádrže [l]: 3,6
- objem olejovej nádrže [l]: 0,6
- čistá hmotnosť [kg]: 25
- maximálny výkon [dm3/h]: 30000
- priemer pripojenia: 2"
- maximálny priemer nečistôt [mm]: 50