| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Moc maksymalna | 2700 (S2 5 min) W |
| Sila | 2500 W |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Objem motora | 196 cm³ |
| Počet zásuviek | 2 |
| Kapacita palivovej nádrže | 3.6 l |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.6 l |
| Druh oleja | 15W-40 |
| Spotreba paliva max | 2.54 l/h |
| Striedavý prúd | 10.9 A |
| kolika | NIE |
| Rukoväť na prenášanie | NIE |
| Rozmery | 585x425x425 mm |
| Chladenie | vzduchu |
| Automatická regulácia napätia | áno |
| Typ motora | CP168FB |
| Typ zapaľovacej sviečky | F7RTC |
| Maximálny výkon motora | 3.6 kW |
| Maximálne otáčky motora | 3600 min⁻¹ |
| Voľnobežné otáčky motora | 1800 min⁻¹ |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Stopień sprężania | (8,5±0,2): 1 |
| Účiník | 1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Pracovná výška max | 1000 m n.p.m. |
| Trieda kvality | A |
| Výkonnostná trieda | G1 |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP23M |
| Akustický tlak | 73.6 ± 2.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.2 ± 2.0 dB(A) |
| omša | 38 kg |
| Symbol | YT-85453 |
Vzduchom chladený 4-taktný generátor, ktorý je nevyhnutný všade tam, kde nedostatok elektrickej energie znemožňuje vykonávanie stavebných, čistiacich a cestných prác. Palivová nádrž s objemom 3,6 litra umožňuje prístroju pracovať 8 hodín.
- Stabilizácia napätia AVR chráni napájané zariadenia pred poškodením a zabezpečuje dosiahnutie plného výkonu
- tepelná ochrana protipreťaženiu
- Typ motora: OHV
- Odolný a ľahko použiteľný štartovací systém
- vinutie odolné voči prehriatiu
- rám z 22 mm hrubých rúrok s práškovou povrchovou úpravou
- zásuvka: 2 x 230 V
- Hladina hluku: 95 dB
- typ paliva: bezolovnatý benzín
Generátor má možnosť prevádzky v úspornom režime, v tomto prípade sa otáčky motora automaticky regulujú v závislosti od pripojeného zaťaženia. Tým sa znižuje hluk a spotreba paliva.
Parametre:
Generátor:
- Menovitá frekvencia [Hz]: 50
- Menovitý výkon generátora COP [W]: 2500
- Maximálny výkon (S2 5 min) [W]: 2700
- účinník: 1,0
- menovitý prúd (A.C.) [A]: 10,9
- trieda elektrickej izolácie: I
- Trieda ochrany krytom (IP): IP23M
- výkonnostná trieda: G1
- trieda kvality: A
Motor:
- Počet valcov: 1
- počet zdvihov: 4
- typ paliva: bezolovnatý benzín
- typ oleja [SAE]: 15W-40
- spotreba paliva (pri 75 % zaťažení) [l/h]: 2,54
- objem motora [cm3]: 196
- maximálny výkon [kW]: 2,5
- maximálne otáčky [min-1]: 3600
- chladenie:vzduchové
- objem palivovej nádrže [l]: 3,6
- objem olejovej nádrže [l]: 0,6
- Typ zapaľovacej sviečky: F7RTC
Spotrebič
- celkové rozmery (d x š x v) [mm]: 585 x 425 x 425
- hmotnosť [kg]: 38
- rozsah prevádzkových teplôt [stupňov C]: 0 - +40
- maximálna nadmorská výška [m nad morom]: 1000
Upozornenia na používanie:
Upozornenie 1. Pred začatím práce si prečítajte návod na obsluhu a štítky. 2. Pozor: Výfukové plyny sú toxické. Neprevádzkujte generátor v miestnostiach bez dostatočného vetrania. 3. Nedovoľte deťom, aby sa priblížili ku generátoru. 4. Nedopĺňajte palivo alebo olej, keď je generátor v prevádzke. 5. Ak bude generátor umiestnený v uzavretej miestnosti, vykonajte opatrenia na zabránenie požiaru a výbuchu. 6. Nepripájajte generátor k domácej elektrickej sieti. 7. Nepoužívajte generátor v podmienkach vysokej vlhkosti. 8. Udržujte horľavé výrobky mimo dosahu generátora. 9. Pri dopĺňaní paliva: - zastavte motor, - nefajčite, - nerozlievajte palivo.
Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horúceho povrchu.