| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Moc maksymalna | 5500 (S2 5 min) W |
| Sila | 4250 W |
| Napätie | 230 a.c., 400 a.c. (3P/N/PE), 12 d.c. V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Objem motora | 389 cm³ |
| Počet zásuviek | 3 (230 a.c. x2, 400 a.c.) |
| Kapacita palivovej nádrže | 25 l |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín |
| Kapacita olejovej nádrže | 1.1 l |
| Druh oleja | 10W-40 |
| Spotreba paliva max | 4.27 l/h |
| Jednosmerný prúd | 8.3 A |
| Striedavý prúd | 5.2 A |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Počet rukovätí | 2 |
| Rozmery | 680x510x540 mm |
| Chladenie | vzduchu |
| Automatická regulácia napätia | áno |
| Typ motora | CP188F |
| Typ zapaľovacej sviečky | F7RTC |
| Maximálny výkon motora | 7.5 kW |
| Maximálne otáčky motora | 3600 min⁻¹ |
| Voľnobežné otáčky motora | 1800 min⁻¹ |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Stopień sprężania | 8.5 : 1 |
| Účiník | 1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Pracovná výška max | 1000 m n.p.m. |
| Trieda kvality | A |
| Výkonnostná trieda | G1 |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP23M |
| Akustický tlak | 75.0 ± 2.62 dB(A) |
| Akustická sila | 93.7 ± 2.62 dB(A) |
| omša | 85 kg |
| Symbol | YT-85460 |
Výkonný generátor vhodný na použitie v náročných podmienkach a pri plnom zaťažení. Jeho konštrukcia umožňuje napájať budovy a stroje, napr. počas dlhých výpadkov elektrickej siete alebo všade tam, kde je potrebné 1-fázové ( 230 V) aj 3-fázové (400 V) napájanie. Užitočné na stavbách, v opravárenských službách a na farmách.
- štartovací systém s kľúčom alebo tradične s káblom
- pripojenie vysokovýkonných zariadení, napr. zváračiek, miešačiek betónu, píl na tehly, omietacích jednotiek alebo čerpadiel
- Stabilizácia napätia AVR
- 4-taktný motor OHV
- izolované medené vinutie chránené proti prehriatiu vďaka tepelnej poistke 10
- maximálny výkon alternátora: 5500 W, konštantný výkon: 4250 W
- 3 zásuvky 230 V a 1 zásuvka 400 V
- typ oleja: SAE 10W-40
- typ zapaľovacej sviečky: F7RTC
- rukoväte a nafukovacie kolesá na jednoduchú prepravu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie 1. Pred začatím práce si prečítajte návod na obsluhu a štítky. 2. Pozor: Výfukové plyny sú toxické. Neprevádzkujte generátor v miestnostiach bez dostatočného vetrania. 3. Nedovoľte deťom, aby sa priblížili ku generátoru. 4. Nedopĺňajte palivo alebo olej, keď je generátor v prevádzke. 5. Ak bude generátor umiestnený v uzavretej miestnosti, vykonajte opatrenia na zabránenie požiaru a výbuchu. 6. Nepripájajte generátor k domácej elektrickej sieti. 7. Nepoužívajte generátor v podmienkach vysokej vlhkosti. 8. Udržujte horľavé výrobky mimo dosahu generátora. 9. Pri dopĺňaní paliva: - zastavte motor, - nefajčite, - nerozlievajte palivo.
Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horúceho povrchu.