| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Moc maksymalna | 880 (S2 5 min) W |
| Sila | 800 W |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Objem motora | 42.7 cm³ |
| Počet zásuviek | 1 |
| Kapacita palivovej nádrže | 3.5 l |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín + 2T olej |
| Podiel paliva a oleja | 50:1 |
| Spotreba paliva max | 0.75 l/h |
| Striedavý prúd | 3.47 A |
| kolika | NIE |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Počet rukovätí | 1 |
| Rozmery | 310x240x320 mm |
| Chladenie | vzduchu |
| Automatická regulácia napätia | NIE |
| Typ motora | QL40F-E |
| Typ zapaľovacej sviečky | LDL8RTF |
| Maximálny výkon motora | 1.25 kW |
| Maximálne otáčky motora | 6500 min⁻¹ |
| Voľnobežné otáčky motora | 3000 min⁻¹ |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 2 |
| Stopień sprężania | 7.6:1 |
| Účiník | 1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Pracovná výška max | 1000 m n.p.m. |
| Trieda kvality | B |
| Výkonnostná trieda | G1 |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP23M |
| Akustický tlak | 70.46 ± 0 dB(A) |
| Akustická sila | 90.46 ± 0 dB(A) |
| omša | 8.5 kg |
| Symbol | YT-85481 |
Invertorové generátory sú spoľahlivým zdrojom energie na rekreačných pozemkoch, v kempoch, rekreačných chatách a všade tam, kde nie je prístup k elektrickej energii alebo kde je potrebný núdzový zdroj energie. Invertorový systém napájania umožňuje bezpečné pripojenie aj citlivých elektronických zariadení.
Vlastnosti:
- izolované medené vinutie odolné voči prehriatiu vďaka tepelnému spínaču
- plynulá sínusoida zaisťuje bezpečné pripojenie a stabilnú prevádzku elektronických zariadení, napr. nabíjačiek, notebookov, tabletov, televízorov, elektrického náradia
- Odolný a ľahko použiteľný systém asistovaného štartovania
- Motor OHV
- typ paliva: bezolovnatý benzín s olejom pre dvojtaktné motory
- kompaktné rozmery a rukoväť na jednoduchú prepravu
- Maximálny výkon generátora: 880 W, trvalý výkon: 800 W
- veľmi tichá prevádzka s hlučnosťou iba 65 dB
- nízka spotreba paliva: 0,75 l/h
- zásuvka 230 V
Parametre:
Generátor:
- Menovité napätie [V]: striedavý prúd. 230
- menovitý výkon [W]: 800
- maximálny výkon [W]: 880
- menovitý prúd (A.C.) [A]: 3,47
- maximálne otáčky [min-1]: 6500
- trieda elektrickej izolácie: I
- Trieda ochrany krytom (IP): IP23M
- výkonnostná trieda: G1
- trieda kvality: B
Mechanický motor
- typ: QL40F-E
- počet valcov: 1
- počet zdvihov: 2
- typ paliva: bezolovnatý benzín + 2T olej
- spotreba paliva [l/h]: 0,75
- zdvihový objem motora [cm3]: 42,7
- maximálny výkon [kW]: 1,25
- maximálne otáčky [min-1]: 6500
- chladenie: vzduchové
- objem palivovej nádrže [l]: 3,5
- typ zapaľovacej sviečky: LDL8RTF
Appliance:
- celkové rozmery (d x š x v) [mm]: 310 x 240 x 320
- hmotnosť [kg]: 8,5
- rozsah pracovných teplôt [stupňov C]: 0 - +40
- maximálna nadmorská výška [m nad morom]: 1000
Upozornenia na používanie:
Upozornenie 1. Pred začatím práce si prečítajte návod na obsluhu a štítky. 2. Pozor: Výfukové plyny sú toxické. Neprevádzkujte generátor v miestnostiach bez dostatočného vetrania. 3. Nedovoľte deťom, aby sa priblížili ku generátoru. 4. Nedopĺňajte palivo alebo olej, keď je generátor v prevádzke. 5. Ak bude generátor umiestnený v uzavretej miestnosti, vykonajte opatrenia na zabránenie požiaru a výbuchu. 6. Nepripájajte generátor k domácej elektrickej sieti. 7. Nepoužívajte generátor v podmienkach vysokej vlhkosti. 8. Udržujte horľavé výrobky mimo dosahu generátora. 9. Pri dopĺňaní paliva: - zastavte motor, - nefajčite, - nerozlievajte palivo.
Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horúceho povrchu.