| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | zadný výtok, vyhadzovať |
| Sila | 2.1 kW |
| Objem motora | 123 cm³ |
| Obrat | 2800 min⁻¹ |
| Šírka rezu | 410 mm |
| Výška rezu | 25-70 mm |
| Počet úrovní výšky kosenia | 7 |
| Kapacita koša | 40 l |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín E10 |
| Kapacita palivovej nádrže | 0.9 l |
| Druh oleja | SAE 15W-40 |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.5 l |
| Typ topánky | manuál |
| Typ pohonu | manuál |
| Typ motora | LONCIN LC1P65FE-3, horný ventil |
| Typ zapaľovacej sviečky | F7RTC |
| Typ vzduchového filtra | T323 |
| Chladenie | vzduchu |
| Materiál na bývanie | kov |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | predná časť: 6" (155 mm) x2, vzadu: 6" (155 mm) x2 |
| uchopenie | áno |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Akustický tlak | 82.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.78 ± 1.61 dB(A) |
| Vibrácie | 4.832 ± 1.5 m/s² |
| omša | 19.7 kg |
| Kompatibilné s | YT-855487, YT-855490, YT-855470, YT-855480 |
| Symbol | YT-85520 |
Kosačka na benzínový pohon vybavená motorem LONCIN s objemom 123 cm3, ktorý zabezpečuje vysoký výkon a efektivitu. Šírka záberu 41 cm a stabilná konštrukcia uľahčujú kosenie trávnika na užších, nerovných a náročných plochách, napríklad na svahoch, pozdĺž chodníkov a záhonov alebo pri výsadbách. Výšku kosenia možno jednoducho regulovať pomocou páčky na 7 úrovniach v rozsahu 25-75 mm.
- motor LONCIN LC1P65FE-3
- typ: benzínový, štvortaktný, s hornými ventily
- objem: 123 cm3
- výkon: 2,1 kW
- maximálny krútiaci moment: 2800 ot./min
- štartér: manuálny
- typ zapalovacej sviečky: F7RTC
- typ paliva: bezolovnatý benzín E10
- typ oleja: SAE 15W-40
- objem nádrže na palivo: 0,9 litra
- objem olejovej nádoby: 0,5 litra
- šírka kosenia: 41 cm
- 7-stupňová regulácia výšky kosenia v rozsahu 25-70 mm
- funkcie: zadný vývrh, vývrh do koša
- sieťový koš na trávu s objemom 40 litrov
- kovová konštrukcia
- ergonomická rukoväť s penovým obalom
- priemer kolies: 6"
- hmotnosť: 19,7 kg
- hluková emisia: 96 dB