| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Šírka rezu | 510 mm |
| Vlastnosti | zadný výtok, hádzať do koša, bočný výboj, mletie |
| Sila | 3.5 kW |
| Objem motora | 196 cm³ |
| Obrat | 2800 min⁻¹ |
| Výška rezu | 25-75 mm |
| Počet úrovní výšky kosenia | 8 |
| Kapacita koša | 62 l |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín E10 |
| Kapacita palivovej nádrže | 1 l |
| Druh oleja | SAE 15W-40 |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.6 l |
| Typ topánky | manuál |
| Typ pohonu | samohybný |
| Typ motora | LONCIN LC1P70FC, horný ventil |
| Typ zapaľovacej sviečky | E7RTC |
| Typ vzduchového filtra | T320 |
| Chladenie | vzduchu |
| Materiál na bývanie | kov |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | predná časť: 8" (200 mm) x2, vzadu: 11" (275 mm) x2 |
| uchopenie | áno |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Akustický tlak | 80.1 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 94.62 ± 1.17 dB(A) |
| Vibrácie | 5.177 ± 1.5 m/s² |
| omša | 36.2 kg |
| Kompatibilné s | YT-855488, YT-855491, YT-855472, YT-855482, YT-855484 |
| Symbol | YT-85528 |
Motorová benzínová kosačka vybavená motorom LONCIN s objemom 196 cm3 pre vysoký výkon a silu. 51 cm pracovná šírka umožňuje rýchle kosenie a 8stupňové centrálne nastavenie výšky kosenia umožňuje plynulé prispôsobenie úrovne noža stavu trávnika. Zabudovaný pohon uľahčuje jazdu stroja aj v náročnom teréne, ako sú kopce alebo nerovný terén.
- 4 funkcie:
- vyhadzovanie trávy do koša
- vyhadzovanie trávy za kosačku
- Bočné vyhadzovanie (prostredníctvom špeciálneho adaptéra)
- mulčovanie (mletie): pokosená a rozdrvená tráva zostáva na trávniku a používa sa ako prírodné hnojivo
- motor LONCIN LC1P70FC
- Typ: spaľovací motor, 4-taktný, s horným ventilom
- zdvihový objem: 196 cm3
- power: Výkon: 3,5 kW
- maximálny krútiaci moment: 2800 ot/min
- štartér motora: ručný
- Typ zapaľovacej sviečky:: E7RTC
- typ paliva: bezolovnatý benzín E10
- typ oleja: SAE 15W-40
- objem palivovej nádrže: 1 liter
- objem olejovej vane: 0,6 litra
- šírka rezu: 51 cm
- 8-stupňové nastavenie výšky kosenia od 25 do 75 mm
- nastavenie rýchlosti
- Sieťový zberný kôš na trávu s objemom 62 litrov
- kovový kryt
- ergonomická rukoväť s penovým povrchom
- integrovaný stojan na občerstvenie
- priemer kolies: 8" vpredu, 11" vzadu
- hmotnosť: 36,2 kg
- hlučnosť: 98 dB