| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2.9 kW |
| Objem motora | 166 cm³ |
| Maximálne otáčky motora | 3000 min⁻¹ |
| Počet lopatiek | 6 |
| Maks. głębokość pracy | 260 mm |
| Nastavenie pracovnej hĺbky | áno (3 úrovne) |
| Šírka brázdy | 360 / 600 mm |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín E10 |
| Kapacita palivovej nádrže | 0.9 l |
| Druh oleja | SAE 15W-40 |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.5 l |
| Typ topánky | manuál |
| Typ motora | LONCIN LC1P65FE-2, horný ventil |
| Typ zapaľovacej sviečky | F7RTC |
| Typ vzduchového filtra | T327 |
| Chladenie | vzduchu |
| Materiál na bývanie | kov |
| kolika | áno |
| Priemer kruhu | 6" (155 mm) |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Akustický tlak | 90.2 ± 2.15 dB(A) |
| Akustická sila | 93.0 ± 1.5 dB(A) |
| Vibrácie | 4.1 ± 1.5 / 5.2 ± 1.5 m/s² |
| omša | 33.5 kg |
| Aplikácia | kyprenie a prevzdušňovanie pôdy, príprava pôdy na siatie alebo sadenie, miešanie pôdy s hnojivami alebo kompostom, práce v záhrade a na pozemku |
| Symbol | YT-85590 |
Benzínový kyprič pôdy vám umožní rýchlo a efektívne prekopať pôdu a pripraviť ju na pestovanie rastlín. Vďaka robustnej konštrukcii a výkonnému spaľovaciemu motoru LONCIN s objemom 166 cm3 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé zariadenie na údržbu záhrady alebo pozemku.
Vďaka trom súpravám nožov na každej strane dokáže spracovať pôdu do hĺbky 260 mm s celkovou šírkou záberu až 600 mm, čím zabezpečí rýchle a efektívne rozbitie hrudiek pôdy, jej účinné premiešanie a prípravu pôdy na výsadbu.
Kultivátor má oceľový kryt, ktorý chráni zariadenie pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Predné prepravné koleso uľahčuje pohyb po pozemku, takže väčšie plochy pôdy možno rýchlejšie spracovať na sejbu alebo výsadbu.
- motor LONCIN LC1P65FE-2
- typ: spaľovací motor, štvortaktný, s horným ventilom
- zdvihový objem: 166 cm3
- výkon: výkon: 2,9 kW
- maximálny krútiaci moment: 3 000 ot/min
- štartér: ručný
- Typ zapaľovacej sviečky:: F7RTC
- typ paliva: bezolovnatý benzín E10
- typ oleja: SAE 15W-40
- objem palivovej nádrže: 0,9 litra
- objem olejovej vane: 0,5 litra
- pracovná šírka: 360 mm/600 mm
- pracovná hĺbka: 260 mm
- 3-stupňové nastavenie hĺbky
- nastavenie rýchlosti
- priemer kolesa: 6"
- hmotnosť: 33,5 kg
- hlučnosť: 93 dB