| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 4.1 kW |
| Objem motora | 196 cm³ |
| Maximálne otáčky motora | 3600 min⁻¹ |
| Počet lopatiek | 6 |
| Maks. głębokość pracy | 260 mm |
| Nastavenie pracovnej hĺbky | áno (3 úrovne) |
| Šírka brázdy | 350 / 850 mm |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín E10 |
| Kapacita palivovej nádrže | 3 l |
| Druh oleja | SAE 15W-40 |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.5 l |
| Typ topánky | manuál |
| Typ motora | LONCIN G200F, horný ventil |
| Typ zapaľovacej sviečky | F7RTC |
| Chladenie | vzduchu |
| Materiál na bývanie | kov |
| kolika | áno |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Akustický tlak | 80.2 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 95.2 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 8.95 ± 1.5 m/s² |
| omša | 54 kg |
| Aplikácia | kyprenie a prevzdušňovanie pôdy, príprava pôdy na siatie alebo sadenie, miešanie pôdy s hnojivami alebo kompostom, práce v záhrade a na pozemku |
| Symbol | YT-85591 |
Motorový kultivátor umožňuje rýchle a efektívne preorávanie pôdy pripravujúc ju na pestovanie rastlín. Vďaka pevnej konštrukcii a výkonnému motoru LONCIN s objemom 196 cm3 je skvelou voľbou pre ľudí hľadajúcich spoľahlivý nástroj na údržbu záhrady alebo pozemku.
Tri komplety nožov z každej strany umožňujú prácu s pôdou do hĺbky 260 mm pri celkovej pracovnej šírke 850 mm. Toto zabezpečuje rýchle a účinné lámanie hrudiek zeme, efektívne miešanie a prípravu pôdy na výsadbu rastlín.
Kultivátor má oceľovú konštrukciu, ktorá chráni zariadenie pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Dve transportné kolesá umožňujú ľahké pohyb po teréne, vďaka čomu je možné rýchlejšie prepracovať väčšie plochy pôdy na výsev alebo výsadbu. Regulácia hĺbky umožňuje prispôsobiť pracovnú hĺbku stavu podkladu a regulácia polohy rukoväte umožňuje pohodlne prispôsobiť zariadenie operátorovi.
- motor LONCIN G200F
- typ: motorový, štvortaktný, vrchný ventil
- objem: 196 cm3
- výkon: 4,1 kW
- max. krútiaci moment: 3600 ot./min
- štartér: manuálny
- typ zapalovacej sviečky: F7RTC
- typ paliva: bezolovnatý benzín E10
- typ oleja: SAE 15W-40
- objem nádrže na palivo: 3 litry
- objem olejovej nádrže: 0,5 litra
- regulovateľná pracovná šírka: 350, 600, 850 mm
- pracovná hĺbka: 260 mm
- regulácia hĺbky: 3 polohy
- regulácia otáčok
- priemer kolesa: 6"
- hmotnosť: 54 kg
- hluková emisia: 102 dB
Motor dodávaný s kultivátorom nie je napustený olejom, nádrž je naplnená benzínom. Pred jeho spustením je potrebné naliať motorový olej a palivo. Prvá výmena oleja by mala byť vykonaná po 5 hodinách prevádzky. Každá ďalšia po 20-25 hodinách prevádzky.