| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Rodzaj | bezvreckový |
| Druh práce | suché |
| Sila | 150 W |
| Pracovné vákuum | 9 kPa |
| Typ filtra | HEPA |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| omša | 1 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, predlžovacia trubica x2, úzky hrot, špička podlahy, hubica na čalúnenie |
| Symbol | YT-85682 |
Bezdrôtový batériový vysávač zo série YATO 18 V je praktickým riešením pre každodenné upratovanie domu, auta a dielne. Vďaka veľkej sací sile 9 kPa rýchlo zbiera prach, drobné častice a nečistoty z tvrdých a mäkkých povrchov - od kobercov a panelov, cez sedačky, kreslá a interiér auta. Vymeniteľné koncovky umožňujú dôkladné vysávanie veľkých plôch a bezproblémové dosiahnutie do štrbin a zákutí.
Ergonomická konštrukcia a mimoriadne ľahká váha len 1 kg (bez batérie) robia z vysávania nezaťažujúcu činnosť aj pri dlhšom upratovaní. Napájanie batériou Li-Ion 18 V zabezpečuje plnú mobilitu a pripravenosť na použitie, udržiavajúc vysoký výkon počas celého cyklu vysávania, aj keď je úroveň batérie už nízka.
Charakteristiky:
- vysávač spolupracuje so všetkými batériami serie YATO 18 V
- výkonné batérie Li-Ion zabezpečujú primeraný čas práce na vysávanie všetkých miestností a úklid v aute
- ľahká konštrukcia s hmotnosťou len 1 kg (bez batérie) umožňuje voľné manévrovanie a prácu bez únavy
- sací výkon 9 kPa a motor 150 W účinne odstraňujú prach, piesok a drobné nečistoty z rôznych povrchov
- filter HEPA a bezvakový systém účinne zadržiavajú znečistenie a sú jednoducho vyprázdňovateľné a čistiteľné
- sada príslušenstva zabezpečuje pohodlné vysávanie veľkých plôch a dosiahnutie všetkých zákutí alebo ťažko dostupných miest - 2 predlžovacie rúry, úzka koncovka, podlahová koncovka, koncovka na tapicerku
- mobilita bez kábla - možnosť rýchleho vysávania na akomkoľvek mieste
- batéria Li-Ion 4 Ah
- nabíjanie: 2 h
- filter HEPA
- bezvakový
- pracovné podtlakové: 9 kPa
- výkon: 150 W
- hmotnosť (bez batérie): 1 kg
- v balení: predlžovacia rúra x2, úzka koncovka, podlahová koncovka, koncovka na tapicerku