| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Druh práce | suché |
| Vlastnosti | dúchadlá |
| Sila | 1200 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Pracovné vákuum | 17 kPa |
| Kapacita nádrže | 20 l |
| Typ filtra | HEPA, materiály |
| Regulácia výkonu | NIE |
| Zásuvka pre elektrické náradie | NIE |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Dĺžka kábla | 3.5 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| omša | 5.5 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, flexibilná hadica na popol 1 m, flexibilná hadica 1,5 m, predlžovacia rúrka x3, špička podlahy, štrbinový hrot, hliníková koncovka, filtr x2 |
| Aplikácia | čistenie dielní, pracovísk, krbov a grilov od suchých nečistôt a studeného, suchého popola |
| Symbol | YT-85705 |
Praktický vysávač určený na suché čistenie krbu a grilu, ako aj priestorov v dome, dielni alebo garáži. Vybavený silným motorom s veľkou sacou silou, HEPA filtrom a veľkým zásobníkom rýchlo a efektívne odstraňuje prach, piliny alebo popol pri teplote 50˚C. Vďaka sade ďalších príslušenstva uľahčuje každodenné upratovanie, a ľahká mobilná konštrukcia zabezpečuje pohodlie používania aj počas náročných upratovacích prác.
Charakteristiky:
- suchý režim práce umožňuje zbierať z povrchu drobné aj väčšie voľné nečistoty: piesok, prach, prach, popol, zem, piliny
- použitie filtra odolného voči vysokým teplotám, špeciálneho hada a hliníkovej koncovky umožňuje vysávať popol pri teplote do 50˚C
- funkcia fúkačky uľahčuje čistenie ťažko dostupných miest, zákutí, zariadenia, nedostupných pre štandardné kefy
- silný motor s veľkým výkonom 1200 W generuje pracovný podtlak 17000 Pa (17 kPa) zabezpečujúci efektívne a účinné odsávanie aj jemného, ľahkého prachu
- veľký 20-litrový nerezový zásobník znamená, že ho treba menej často vyprázdňovať, umožňujúc dlhšiu, neprerušenú prácu
- HEPA filter a odolný voči vysokým teplotám materiálový filter zadržiavajú najjemnejšie častice prachu a popola, vďaka čomu vzduch v miestnosti zostáva čistý
- manuálny otriasač filtra (tlačidlo) predlžuje čas práce vysávača s vysokým podtlakom bez potreby častého, ručného čistenia
- ľahká konštrukcia s hmotnosťou 5,5 kg a 4 kolesá uľahčujú pohyb vysávača, aj keď je zásobník plný
- kábel dlhý 3,5 m zabezpečuje slobodu práce a pohodlie pri upratovaní väčších plôch, bez potreby neustáleho prepojovania zástrčky
- sada príslušenstva umožňuje ideálne prispôsobenie rôznym úlohám a typom povrchov
Parametre:
- výkon: 1200 W
- pracovný podtlak: 17 kPa
- objem zásobníka: 20 l
- filter: HEPA a materiálový
- maximálna teplota popola: 50˚C
- 4 kolesá
- dĺžka kábla: 3,5 m
- hmotnosť: 5,5 kg
- v sade:
- zosilnený flexibilný had 1 m na vysávanie popola, odolný voči vyššej teplote
- flexibilný had 1,5 m na suché vysávanie
- 3 predlžovacie rúry dlhé 37,5 cm na vysávanie podláh a ťažko dostupných stien a stropov
- podlahová hubica s šírkou 25 cm
- štěrbinová hubica dlhá 20,5 cm
- hliníková hubica odolná voči vyššej teplote
- HEPA filter so zosilnenou kovovou sieťou (vonkajší priemer 14,5 cm, vnútorný priemer 12 cm, výška 11,6 cm)
- zosilnený materiálový filter odolný voči vyššej teplote