| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Druh práce | suché, vlhký, vyhodenie, bezvreckový |
| Sila | 2400 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Pracovné vákuum | 18 kPa |
| Kapacita nádrže | 70 l |
| Typ filtra | emulzia, HEPA |
| Regulácia výkonu | áno, 2-stupňový |
| Zásuvka pre elektrické náradie | NIE |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Dĺžka kábla | 6 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 6.7 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, ohybná hadica, predlžovacia trubica x2, úzky hrot, písací nástroj, široký hrot, filtr x2 |
| Symbol | YT-85710 |
Priemyselný vysávač YATO s výkonom 2400 W a sacím výkonom 18 kPa. Vybavený 70 l nádržou. Vysoký výkon mu umožňuje rýchlu a jednoduchú prácu na veľkých, silne znečistených plochách. Určený na použitie v hoteloch, kanceláriách, obchodoch, verejných budovách.
Vlastnosti: - je vhodný na upratovanie a čistenie, - je vhodný na upratovanie a čistenie:
- vysoký sací výkon a kapacita, vysoký výkon 2400 W
- Nádrž s objemom 70 l
- dvojstupňová regulácia výkonu
- mokré a suché použitie
- HEPA a penové filtre
- dlhá antistatická tyč, široká sacia hubica, pohodlná rukoväť a robustné kolieska pre jednoduchšie používanie
- kovový kryt a upevňovacie prvky
- možno používať s vreckom na prach alebo bez neho
- 5 m kábel