| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Druh práce | suché, vlhký, vyhodenie, bezvreckový |
| Vlastnosti | dúchadlá |
| Sila | 1600 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Pracovné vákuum | 18 kPa |
| Kapacita nádrže | 30 l |
| Typ filtra | emulzia, HEPA |
| Regulácia výkonu | áno |
| Zásuvka pre elektrické náradie | áno |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Maks. obciążenie gniazda | 2000 W |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 8 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, ohybná hadica, predlžovacia trubica x2, úzky hrot, široký hrot, filtr x2, kabelka |
| Symbol | YT-85715 |
Profesionálny priemyselný vysávač YATO s výkonom 1600 W a sacím výkonom 18 kPa. Má nádrž s objemom 30 l. Vysávač môže pracovať na mokro aj na sucho. Je vybavený funkciou fúkania.
Určený na použitie na stavbách, v stolárskych a lakovacích dielňach. Spĺňa najvyššie štandardy pri odstraňovaní jemných nečistôt, ako je sadra a drevný prach z listnatých stromov (dub, jaseň).
Vlastnosti:
- Príkon 1600 W pre dlhotrvajúcu prevádzku
- Nádrž s objemom 30 l
- viacstupňový filtračný systém
- plynulé nastavenie výkonu
- Suché a mokré použitie
- Zásuvka pre elektrické náradie s funkciou automatického spustenia
- funkcia fúkania lístia užitočná aj na čistenie prachu z tesárskeho náradia, odstraňovanie nečistôt z ťažko prístupných miest
- Manuálny oklep filtra (tlačidlom)
- Na použitie s prachovým vreckom alebo bez neho
- 5 m kábel
- Opakovane použiteľné textilné vrecko v balení