| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Druh práce | suché, vlhký, vyhodenie, bezvreckový |
| Vlastnosti | Automatická trepačka HEPA filtra |
| Sila | 1600 / 3600 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Pracovné vákuum | 20 kPa |
| Kapacita nádrže | 30 l |
| Typ filtra | HEPA |
| Zásuvka pre elektrické náradie | áno |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Dĺžka kábla | 7.5 m |
| Maks. obciążenie gniazda | 2000 W |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 4.5 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, ohybná hadica, predlžovacia trubica, úzky hrot, široký hrot, filter, kabelka |
| Symbol | YT-85716 |
Výkonný vysávač určený na použitie na stavenisku alebo v dielni. Určený na prácu so sadrokartónovými doskami, škárovanie a brúsenie betónu. Vysoký sací výkon vysávača skracuje čas potrebný na dosiahnutie bezprašného a čistého povrchu bez prachu, malty a odstráneného lepidla.
- výkon: 1600 W
- Automatický oklep s HEPA filtrom
- Sací výkon: 20 kPa
- prevádzka automatického oklepávača zabezpečuje konštantný výkon vysávania, pretože prach sa automaticky odstraňuje z HEPA filtra počas chodu stroja
- vyrobené z vysokokvalitných materiálov
- hrubý 7,5 m gumový kábel je odolný voči mechanickému poškodeniu
- odolná plastová nádoba, ktorá sa ľahko oplachuje vodou
- opakovane použiteľné syntetické vrecká (sú súčasťou súpravy) na rýchle vyprázdnenie nečistôt