| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 4.1 kW |
| Objem motora | 196 cm³ |
| Obrat | 3600 min⁻¹ |
| Otáčky vývodového hriadeľa (PTO) | 990 min⁻¹ |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín E10 |
| Kapacita palivovej nádrže | 3.6 l |
| Druh oleja | SAE 15W-40 (motor), GL-5 SAE 80W-90 (prevodovka) |
| Kapacita olejovej nádrže | 0.6 l |
| Prevodovka | 3 rýchlosti dopredu, 3 rýchlosti dozadu |
| Typ spojky | olej |
| Typ topánky | manuál, napájaný |
| Typ pohonu | manualny |
| Napätie | 12 V d.c. |
| Typ batérie | batériový článok |
| Kapacita batérie | 6500 mAh |
| Typ motora | LONCIN G200FD |
| Typ zapaľovacej sviečky | F7RTC |
| Mazací systém | olejový kúpeľ |
| Chladenie | vzduchu |
| Volant | výškovo a priečne nastaviteľný, s možnosťou nastavenia v rozsahu 180° na úplné ovládanie stroja |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| Typ kruhu | pneumatické |
| Priemer kruhu | 500 mm |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 4 |
| Akustický tlak | 82.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.1 ± 2.23 dB(A) |
| Vibrácie | 5.33 ± 1.5 m/s² |
| omša | 104 kg |
| Kompatibilné s | YT-85860, YT-85861, YT-85862, YT-85863, YT-85864, YT-85865, YT-85866, YT-85867, YT-85868, YT-85869, YT-85870, YT-85872, YT-85873, YT-85874, YT-85875, YT-85876, YT-85877, YT-85878, YT-85880, YT-85881 |
| Symbol | YT-85850 |
Jednonápravový traktor je spoľahlivý poľnohospodársky stroj, ktorý je ideálny na najrôznejšie práce na farme, v záhrade a v teréne. Vďaka svojej robustnej konštrukcii a moderným technologickým riešeniam zabezpečuje efektívnu a pohodlnú prácu aj v náročných podmienkach.
Jednonápravový traktor je vybavený benzínovým motorom LONCIN s objemom 196 cm3 (G200FD) na spoľahlivú prevádzku.
Kľúčové vlastnosti:
- Motor LONCIN G200FD
- Typ: štvortaktný benzínový motor
- zdvihový objem: 196 cm3
- power: Výkon: 4,1 kW
- maximálny krútiaci moment: 3600 ot/min
- štartovanie: manuálne alebo elektrické pre vaše pohodlie
- typ zapaľovacej sviečky: F7RTC
- typ paliva: bezolovnatý benzín E10
- typ oleja: SAE 15W-40
- typ prevodového oleja: GL-5 SAE 80W-90
- objem palivovej nádrže: 3,6 litra
- objem olejovej vane: 0,6 litra
- kapacita batérie: 6,5 Ah, 12 V
- Pohon: Pohon všetkých kolies a priamy prenos výkonu pre vynikajúcu trakciu a odolnosť
- Prevodovka: 3 prevodové stupne dopredu a 3 dozadu, ktoré umožňujú prispôsobiť rýchlosť práci
- Rozsah rýchlosti vpred:
- 1. prevodový stupeň 1,30 km/h
- 2. prevodový stupeň 3,00 km/h
- 3. prevodový stupeň 4,40 km/h
- Rozsah rýchlosti spiatočky:
- 1 stupeň 1,40 km/h
- 2. prevodový stupeň 3,20 km/h
- 3. prevodový stupeň 4,70 km/h
- Volant: výškovo a bočne nastaviteľný, s možnosťou nastavenia o 180° na úplné ovládanie stroja
- Mazací systém: Olejový kúpeľ pre dlhú životnosť motora
- Typ spojky: Olejová spojka - zaručuje plynulý prenos výkonu a dlhšiu životnosť stroja
- Vývodový hriadeľ (PTO): Otáčky: 990 ot/min pri otáčkach motora 3600 ot/min - ideálne na použitie s prídavnými zariadeniami
- Kolesá: 1: 5,0 × 10 - robustné a odolné voči náročným terénnym podmienkam
- Rozmery: 104 × 61,5 × 77,5 cm
- Hmotnosť: 104 kg netto / 114 kg brutto
Jednonápravový traktor je univerzálny stroj, ktorý môže pracovať so širokou škálou náradia a prídavných zariadení, ktoré zvyšujú jeho funkčnosť. Tu sú niektoré z najobľúbenejších náradí, ktoré k nemu možno pripojiť:
- Pluh - na orbu a prípravu pôdy na sejbu
- hrable - na kyprenie a urovnávanie pôdy
- kosačka s lištou - na kosenie trávy, sena a porastov na pastvinách
- Zametač - na čistenie povrchu od prachu, lístia alebo snehu
- Vrchnák - na vytváranie hrebienkov a kultiváciu okopanín
- Kultivátor - na kyprenie a prevzdušňovanie pôdy
- Lopata na sneh - na odstraňovanie snehu z ciest, príjazdových ciest a chodníkov
- rýpadlo - na rozrývanie pôdy a oddeľovanie plodín pomocou tyčí
- Snehový pluh - na odstraňovanie snehu z ciest, príjazdových ciest a chodníkov
- a iné
Vďaka širokej ponuke náradia je jednonápravový traktor univerzálnym riešením pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, záhradkárstvo a dokonca aj komunálne práce.
Ponuka príslušenstva zahŕňa: kovové kolesá, predĺženie vývodového hriadeľa, predĺženie nápravy, vzduchové závažia na kolesá, rýchlospojku vývodového hriadeľa a adaptér vývodového hriadeľa.