| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný rozsah | 1.8-3.6 m |
| Kapacita | 3 l |
| Rozmery | 425x200x195 mm |
| Dĺžka | 425 mm |
| Výška | 195 mm |
| šírka | 200 mm |
| Materiál | PP |
| Počet položiek | 5 |
| Aplikácia | siatie trávy, oplodnenie, nasypanie soli a piesku |
| Symbol | YT-86700 |
Handový rozsievací stroj slúži na výsev trávy alebo hnojenie trávnika. Ergonomická rukoväť rozsievacieho stroja zabezpečuje pohodlie a komfort pri práci. Profilovaná loketná opierka poskytuje protiváhu, čo umožňuje neunaviť ruku.
- šírka výsevu: 1,8 - 3,6 m (v závislosti od rýchlosti rozsievača)
- objem: 3 l
- 5-stupňová regulácia rozsievu
- rozmery: 425 x 200 x 195 mm
- material: plast