| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný rozsah | 3.05-3.66 m |
| Kapacita | 23 l |
| Maximálne zaťaženie | 25 kg |
| Materiál rukoväte | pokryté penou |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| Priemer kruhu | 350 mm |
| Nastavte obsah | sejačka, preosievacie sito, prípadová situácia |
| Aplikácia | siatie trávy, oplodnenie, nasypanie soli a piesku |
| Symbol | YT-86715 |
Rotátorový záhradný rozmetadlo na rozmetanie hnojív, priemyselného soli, piesku atď. Počas letného obdobia sa môže používať na výsev trávnych semien na veľkých a stredných plochách. Mäkká rukoväť a pneumatické kolesá robia prácu ľahkou a pohodlnou. Dávkovanie je možné regulovať pomocou páčky na rukoväti. Sito a obal sú súčasťou balenia.
- objem: 23 litrov
- maximálna hmotnosť nákladu: 25 kg
- dosah: 3,05 - 3,66 m
- priemer kolesa: 350 mm