| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Veľkosť pracovnej časti | 600x250 mm |
| Výška pracovnej časti | 66 mm |
| Dĺžka | 1350 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 600 mm |
| Šírka pracovnej časti | 250 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 1200 mm |
| Priemer hriadeľa | 28 mm |
| Materiál pracovnej časti | stal S235 |
| Materiál hriadeľa | drevo |
| S rukoväťou | áno |
| Typ hriadeľa | P |
| Teleskopický | NIE |
| preferované | NIE |
| omša | 6 kg |
| Aplikácia | na vyrovnanie plochy, napr, na založenie drobnej záhradnej architektúry, sypanej plochy na jazdeckom areáli alebo ihriskách pre plážové hry |
| Symbol | YT-86770 |
Ručný nivelačný prístroj na vyrovnávanie pôdy, napr. pôdy na trávniky alebo záhradné úpravy. Používa sa na vyrovnávanie podkladu pri malých záhradných úpravách, povrchov pri kladení dlažby, voľných plôch na jazdiarni alebo ihrísk na plážové hry.
- Rozmery pracovnej časti: 600 x 250 mm
- výška pracovnej časti: 66 mm
- rozmery uhla: 33 x 33 mm
- hrúbka uholníka: 3 mm
- celková hmotnosť: 6 kg
- materiál pracovnej časti: oceľ S235
- celková dĺžka (s rukoväťou): 1350 mm
- dĺžka hriadeľa: 1200 mm
- vonkajší priemer objímky drieku: 30 mm
- vnútorný priemer puzdra drieku: 28 mm
- celková hĺbka puzdra drieku: 120 mm
- priemer drieku: 28 mm
- Drevená rukoväť: buk alebo hrab