| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 1050 mm |
| Výška pracovnej časti | 150 mm |
| Celková šírka | 1200 mm |
| Hrúbka pracovnej časti | 2 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 1000 mm |
| Priemer rúrky rukoväte | 32 mm |
| Materiál pracovnej časti | stal S235 |
| Uchytenie hriadeľa | šroub M6 |
| kolika | áno |
| Priemer kruhu | 200 mm |
| Teleskopický | NIE |
| preferované | NIE |
| omša | 11.5 kg |
| Aplikácia | na vyrovnanie plochy, napr, na založenie drobnej záhradnej architektúry, sypanej plochy na jazdeckom areáli alebo ihriskách pre plážové hry |
| Symbol | YT-86780 |
Ručný nivelačný prístroj na vyrovnávanie pôdy, napr. pôdy na trávniky alebo záhradné úpravy.
Možno ho použiť na vyrovnávanie základov pre malú záhradnú architektúru, plôch na dláždenie, voľných plôch na jazdiarni alebo ihrísk na plážové hry.
Nivelačný prístroj je výškovo nastaviteľný, aby vyhovoval danej práci, a výškovo nastaviteľná je aj rukoväť.
- pracovný rozsah (pracovná šírka bez koliesok): 1050 mm
- celková šírka: 1200 mm
- výška pracovnej plochy: 150 mm
- hrúbka pracovnej dosky: 150 mm hrúbka hrúbky: 2 mm
- materiál pracovnej časti: oceľ S235
- priemer kolesa: 200 mm
- kolieska s objímkou, upevnené pomocou skrutky M12
- hmotnosť: 11,5 kg
- rozmery ramena rukoväte: 1000 x 500 x 500 mm
- vonkajší priemer ramena rukoväte: 32 mm
- hrúbka steny ramena rukoväte: 1,5 mm
- rukoväť upevnená skrutkou M6