| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 1050-1750 mm |
| Pracovná hĺbka | 390 mm |
| Výška pracovnej časti | 180 mm |
| Celková šírka | 1200-2100 mm |
| Hrúbka pracovnej časti | 2 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 1000 mm |
| Priemer rúrky rukoväte | 32 mm |
| Materiál pracovnej časti | stal S235 |
| Uchytenie hriadeľa | šroub M6 |
| kolika | áno |
| Priemer kruhu | 200 mm |
| Teleskopický | áno |
| preferované | áno |
| omša | 17 kg |
| Aplikácia | na vyrovnanie plochy, napr, na založenie drobnej záhradnej architektúry, sypanej plochy na jazdeckom areáli alebo ihriskách pre plážové hry |
| Symbol | YT-86781 |
Ručný nivelačný prístroj na vyrovnávanie terénu, napr. pôdy na úpravu trávnika alebo záhrady.
Možno ho použiť na vyrovnávanie základov pre malú záhradnú architektúru, plôch na dláždenie, voľných plôch na jazdiarni alebo na plážové hry.
Nivelačný prístroj je výškovo a šírkovo nastaviteľný podľa konkrétnej práce a rukoväť je výškovo nastaviteľná.
- pracovný rozsah (pracovná šírka bez koliesok): 1050-1750 mm
- celková šírka: 1200-1900 mm
- výška pracovnej plochy: 180 mm
- hĺbka pracovnej plochy (so zadnými kolieskami): 390 mm
- hrúbka pracovnej dosky: 2 mm
- materiál pracovnej časti: oceľ S235
- priemer kolies: 200 mm
- kolieska s puzdrom, upevnené skrutkou M12
- hmotnosť: 17 kg
- rozmery ramena rukoväte: 1000 x 500 x 500 mm
- vonkajší priemer ramena rukoväte: 32 mm
- hrúbka steny ramena rukoväte: 1,5 mm
- rukoväť upevnená skrutkou M6