| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Kapacita | 42 l |
| Maximálne zaťaženie | 125 kg |
| Výška | 330 mm |
| Celková výška | 375 mm |
| Materiál | PP + EPDM |
| Materiál rukoväte | PP + EPDM |
| Farba | červená |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Flexibilné | áno |
| Odolnosť proti mechanickému poškodeniu | áno |
| Odolnosť voči UV žiareniu | áno |
| Teplotná odolnosť | -30 ~ +70 ˚C |
| omša | 880 g |
| Symbol | YT-86880 |
Flexibilný nádoba, odolný voči trhlinám, odolný voči UV žiareniu, odolný voči teplote - od -30 do +70oC
Použitie: Záhrada (buriny, zem), stavebníctvo (sypké materiály, náradie, na miešanie omietok, farby atď.), domácnosť (drevo na kúrenie, pranie, hračky, kvapaliny atď.)
Celková výška: 375 mm
Výška bez uší: 330 mm
Priemer dna: 350 mm
Priemer hornej hrany približne: 480 mm
Hmotnosť: 880 g +/-4%
Materiál: PP+EPDM
Nosnosť: 125 kg
Farba: červená