| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Vlastnosti | prívesy |
| Maximálne zaťaženie | 450 kg |
| Rozmery | 1300x585x660 mm |
| Rozmery pracovnej časti | 1140x585x250 mm |
| Materiál | oceľový profil, PVC |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 330 mm |
| Šírka pneumatiky | 120 mm |
| Nastavte obsah | vozík, nakloniť |
| Aplikácia | na prepravu: dreva, lístia, pokosenej trávy, vriec zeminy, hnojív atď., ako príves |
| Symbol | YT-86970 |
Viacúčelový záhradný vozík XL je nepostrádateľným nástrojom na každodenné práce v domácnosti a na záhrade. Vďaka svojej robustnej konštrukcii, vysokej nosnosti a moderným technickým riešeniam je ideálny na prepravu dreva, piesku, zeminy, lístia a iných ťažkých i ľahkých nákladov. Uľahčuje vykonávanie rôznych vonkajších prác, pričom zabezpečuje pohodlie a odľahčuje používateľa.
Kryt vo vnútri vozíka zaisťuje tesnosť a zabraňuje rozsypaniu prepravovaného nákladu, najmä sypkého a malého. Uľahčuje tiež vyťahovanie obsahu.
- zosilnená konštrukcia z pevných oceľových profilov s práškovou povrchovou úpravou zabezpečuje odolnosť proti korózii a mechanickému poškodeniu
- špeciálna konštrukcia oje umožňuje pripojiť vozík k záhradným strojom, ako sú traktory, a fungovať tak ako príves
- prídavný kryt na suchý zips na bezpečnú prepravu drobných predmetov a sypkých materiálov
- nosnosť až 450 kg umožňuje prepravu aj veľmi ťažkých nákladov
- výklopné bočné strany umožňujú pohodlné nakladanie a vykladanie
- veľké kolesá s priemerom 330 mm a šírkou 120 mm (13" x 5 - 6) s prečerpávaním a dezénom pre vynikajúcu priľnavosť a manévrovateľnosť aj na nerovnom teréne
- predná riadiaca náprava zvyšuje manévrovateľnosť, vďaka čomu sa s vozíkom oveľa ľahšie manipuluje
- nepadajúca oje s pružinou zaručuje stabilitu počas používania
Technické špecifikácie:
- Rozmery vozíka: 1300 x 585 x 660 mm
- rozmery ložnej plochy: 1140 x 585 x 250 mm
- nosnosť: 450 kg
- 4 čerpané kolesá s priemerom 330 mm a šírkou 120 mm s dezénom (13" x 5-6)
- materiál: zosilnené, práškovo lakované oceľové profily
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.