| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-87030 |
| Dĺžka | 30 m |
| šírka | 11 mm |
| Thickness | 0.12 mm |
| Materiál | EP |
| Farba | zelená |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Aplikácia | k tapenerovi, zabezpečiť rastliny na očkovanie |
| Symbol | YT-87031 |
Elastická páska na rolke určená na viazanie pomocou záhradného zipsu. Uľahčuje rýchle upevnenie rastlín na oporu bez nutnosti viazania šnúrok. Materiál sa prispôsobí stonke a stabilizuje ju, pričom zanecháva malý priestor potrebný pre rast.
Páska spolupracuje s tapenerom YT-87030. Osvedčuje sa v záhrade aj v tunelových pestovateľských podmienkach, kde sa vykonáva veľa opakujúcich sa viazačiek.
Materiál:
- materiál: polyetylén (PE)
- odolnosť voči vlhkosti a znečisteniu
- nevsakuje vodu a nepleseňuje
- elastická - nezraní výhonky
Rozmery:
- šírka: 11 mm
- dĺžka rolky: 30 m
- počet roliek v balení: 10 ks
Použitie:
- paradajky, uhorky, paprika
- hrozno a popínavé rastliny
- okrasné rastliny vedené pri oporách
- skleníkové a pozemné pestovanie