| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer rezu max | 6 mm |
| Dĺžka | 660-825 mm |
| Dĺžka čepele | 220 mm |
| Typ čepele | ľahké |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Povrchová úprava čepele | vrchná vrstva potiahnutá PTFE |
| Materiál rukoväte | hliníkový, PP, TPR |
| Blokáda | NIE |
| Teleskopický | áno |
| Symbol | YT-88215 |
Spájajú najvyššiu kvalitu vyhotovenia s modernými trendmi v ergonómii a prepracovaným dizajnom, vyznačujú sa výnimočnou trvanlivosťou a komfortom práce.
Teleskopické krovinorezy s možnosťou nastavenia dĺžky od 660 do 825 mm umožňujú pohodlné strihanie živých plotov na rôznych výškach. Jednoduché čepele dlhé 220 mm vyrobené z odolnej ocele 65 Mn, v hornej časti pokryté PTFE, zabezpečujú presné a čisté rezanie konárov do priemeru 6 mm, uľahčujúc každodennú údržbu kríkov v záhrade a tvarovanie živého plotu.
Praktické nastavenie čepelí pomocou matice umožňuje jednoducho prispôsobiť ich prácu vykonávaným činnostiam, a nárazníky efektívne tlmiace nárazy zvyšujú komfort a plynulosť rezania. Ergonomická konštrukcia s ľahkou rukoväťou z hliníka, PP a mäkkého TPR spôsobuje, že nástroj dobre leží v dlani a umožňuje dlhšiu prácu bez nadmerného zaťaženia rúk. Hmotnosť 1320 g zabezpečuje stabilitu, vďaka čomu je každý pohyb istý a kontrolovaný.
Parametre:
- celková dĺžka: 660–825 mm
- dĺžka čepele: 220 mm
- max. priemer rezania: 6 mm
- materiál čepele: odolná a odolná oceľ 65 Mn
- zakončenie čepele: hornej pokryté PTFE
- typ čepele: priame
- hliníková rukoväť s prídavkom trvanlivých materiálov PP a TPR
- nastavenie čepelí maticou
- tlmiče nárazov
- hmotnosť: 1320 g
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.