| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer rezu max | 3 mm |
| Dĺžka | 605 mm |
| Dĺžka čepele | 200 mm |
| Typ čepele | ľahké |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Povrchová úprava čepele | PTFE potiah |
| Materiál rukoväte | nylon, PP |
| Blokáda | NIE |
| Teleskopický | NIE |
| Symbol | YT-88250 |
Vyčleňujú sa konštrukciou vyrobenou podľa najvyšších štandardov, založených na najlepších materiáloch, prepracovaným dizajnom a moderných trendoch ergonómie. Zabezpečujú jedinečnú kvalitu a pohodlie práce vo svojej kategórii.
Nožnice s ultra ľahkou konštrukciou sú určené na presné tvarovanie kríkov, živých plotov a orezávanie jemných konárov s priemerom do 3 mm. Rukoväte vyrobené z kompozitných vlákien sú neuveriteľne odolné, zachovávajú najvyššiu úderovosť a pružnosť v podmienkach vysokého zaťaženia, pričom sú veľmi ľahké a pohodlné pri každodennom používaní.
Dlhé, 20-centimetrové, rovné čepele sú vyrobené z vysokej kvality uhlíkovej ocele 65 Mn. Zvrchu a zdola sú pokryté povlakom PTFE, ktorý minimalizuje trenie, uľahčuje rezanie a chráni pred koróziou. Amortizačné nárazníky zvyšujú pohodlie používateľa a efektivitu práce redukciou únavy rúk. Vynikajúca ergonómia a kompozitná konštrukcia najvyššej kvality sa prejavujú v výnimočnej presnosti rezania počas každodennej starostlivosti o rastliny v záhrade.
Parametre:
- celková dĺžka: 605 mm
- dĺžka čepelí: 200 mm
- max. priemer rezania: 3 mm
- materiál čepele: uhlíková oceľ 65Mn
- povlak čepele: PTFE (horný a dolný)
- rukoväte vyrobené z nylonovej zmesi s vláknami skleneného vlákna a PP zabezpečujú vynikajúcu odolnosť a trvanlivosť počas intenzívneho používania
- hmotnosť: 603 g
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.