| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Pracovný čas | 1-360 min |
| Pracovný režim | samovýbavný, manuál |
| Vlastnosti | čas oneskoreného štartu |
| Nastavenie času (časovač) | áno |
| Priemer vodovodnej prípojky | prívod: 3/4" (19,0 mm), 1" (25,0 mm), výstup: 3/4" (19,0 mm) x2 |
| Maks. ciśnienie robocze | 6 bar |
| Materiál | ABS, P.C, POM |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Typ ovládania | manuál |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 2x1.5V; AA |
| Indikátor slabej batérie | áno |
| Maximálna teplota vody | 50 ˚C |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 5~40 ˚C |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| omša | 0.47 kg |
| Symbol | YT-90201 |
Pokročilý, obojstranný ovládač pre automatické zavlažovanie s veľkým LCD displejom a jednoduchým ovládacím knoflíkom. Nezávislé ovládanie dvoch zón zavlažovania ho robí ideálnym riešením pre väčšie záhrady alebo pestovanie. Programovanie frekvencie a dĺžky cyklov práce umožňuje efektívne a úsporné hospodárenie s vodou, uľahčujúc každodennú starostlivosť o rastliny.
Vlastnosti produktu:
- obojstranný, digitálny ovládač zavlažovania
- čitateľný LCD displej a pohodlný ovládací knoflík robia obsluhu ovládača intuitívnou a rýchlu
- možnosť programovania až 6 cyklov zavlažovania denne pre každú zo zón umožňuje stanoviť efektívny harmonogram zavlažovania pre všetky rastliny
- čas práce od 1 minúty do 6 hodín umožňuje flexibilné prispôsobenie intenzity zavlažovania konkrétnemu druhu pestovania, ich fázam rastu, ploche a poveternostným podmienkam
- nezávislá práca dvoch ventilov šetrí čas a vodu
- funkcia oneskorenia štartu zvyšuje efektívnosť riadenia vodou, šetrí ju napr. pri dažďoch
- ručné ovládanie zabezpečuje plnú kontrolu nad procesom zavlažovania
- monitorovanie úrovne nabitia batérie obmedzuje riziko vypnutia v nečakanom momente
- napájanie: 2 batérie AA 1,5 V (nie sú súčasťou balenia)
- adaptér na kohút s redukciou 3/4” a 1”
- odolné materiály, odolné voči vonkajším a atmosférickým vplyvom: ABS, POM, PC
- max. prevádzkový tlak: 6 barov
- max. teplota vody: 50˚C
- prevádzková teplota: 5-40˚C
- hmotnosť: 0,47 kg
Použitie:
- ideálny na zavlažovanie dvoch nezávislých zón záhrady
- uľahčuje riadenie zavlažovania na veľkých pozemkoch, šetrí vodu a čas
- osvedčuje sa v záhradách pri dome a skleníkoch na zavlažovanie kvetinových záhonov, trávnikov, pestovanie zeleniny
- zabezpečuje pohodlnú obsluhu a efektívnu prácu
- uľahčuje starostlivosť o záhradu aj počas neprítomnosti domácich