| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Moc maksymalna | 100 W |
| Maximálny prúd | 5.85 A |
| Skratový prúd | 6.17 A |
| Účinnosť solárnych článkov | 23 % |
| Laminovanie solárnych článkov | ETFE |
| Maximálne napätie systému | 500 V d.c. |
| Napätie pre maximálny výkon | 17.1 V d.c. |
| Napätie otvoreného obvodu | 20.4 V d.c. |
| Rozmery po rozložení | 1196x588x35 mm |
| Rozmery po zložení | 592x588x55 mm |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| Skladanie | áno |
| Dĺžka solárneho kábla | 2 m |
| Prevádzková teplota | -20 ~ +60 ˚C |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| omša | 3.4 kg |
| Nastavte obsah | solárny panel, Adaptér MC4 (DC7909, DC8020, XT60, Anderson) |
| Kompatibilné s | YT-83090, YT-83091, YT-83092 |
| Symbol | YT-98200 |
Sklopný solárny panel s výstupným výkonom 100 W je prenosným zdrojom energie. Laminácia solárneho článku s ETFE zaručuje odolnosť voči poveternostným podmienkam. Regulácia nosičov umožňuje nastaviť panel do vhodnej polohy voči slnečným lúčom alebo ho zavesiť na vybranom mieste vďaka štyrom montážnym otvorom. Panel po zložení má malé rozmery, ktoré spolu s integrovanými uchytkami uľahčujú prenášanie.
V balení je adaptér 4 v 1, s ktorým môžeme pripojiť zariadenia s konektormi DC7909, DC8020, XT60 a Anderson. Kompatibilný s prenosnými zariadeniami na napájanie: YT-83090, YT-83091, YT-83092.
- výkon: 100 W
- účinnosť článkov: 23%
- laminácia článkov: ETFE
- naptie a prúd napájania: 17,1 V/5,85 A
- stupeň ochrany: IP67
- rozmery po zložení: 592 x 588 x 55 mm
- rozmery po rozložení: 1196 x 588 x 35 mm
- teplota prevádzky: -20 ~ +60˚C
- očká na zavesenie
- dĺžka solárneho kábla: 2 m
- hmotnosť: 3,4 kg
Upozornenia na používanie:
Varovanie! Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom. Toto zariadenie pri vystavení svetlu produkuje jednosmerný prúd. Panely nevystavujte slnečnému žiareniu pred ich pripojením k prijímaciemu zariadeniu.