| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Vykurovacia plocha max | 20 m² |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Prúdenie vzduchu | 420 m³/h |
| Rozsah nastavenia výkonu | 20/1000/2000 W |
| Ochrana proti prehriatiu | áno |
| Kontrolka | áno |
| Typ termostatu | s automatickým resetom |
| Rozmery | 191x169x287 mm |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Stupeň ochrany | IP24 |
| omša | 2.9 kg |
| Aplikácia | na vykurovanie miestností |
| Symbol | YT-99690 |
Ohrievač na zlepšenie pracovných podmienok ohrevom vzduchu v garážach, dielňach, skladoch, výrobných halách atď. Možno ho použiť všade tam, kde je potrebné udržať správnu teplotu pri výrobe, skladovaní alebo spracovaní výrobkov. Je účinný pri vysúšaní a vetraní priestorov počas rekonštrukcie a výstavby, pracuje v troch režimoch: samotný ventilátor bez ohrievača, prevádzka ohrievača na polovičný výkon a prevádzka na plný výkon. Ohrievač má dvojitú ochranu proti prehriatiu.
- tepelný výkon: 2000 W
- vykurovacia plocha: 20 m²
- prietok vzduchu: Vzduchový výkon: 430 m³/h
- nastavenie výkonu: 20/1000/2000 W
- hmotnosť: 2,9 kg
- stupeň ochrany: IP24
- termostat: 60 °C
- rozmery: 191 x 169 x 287 mm
- Dĺžka kábla: 1,2 m
- napätie: 1,5 V: 220-240 V
- kovová konštrukcia