| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 5000 W |
| Vykurovacia plocha max | 48 m² |
| Napätie | 400 / 3~ V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Prúdenie vzduchu | 795 m³/h |
| Rozsah nastavenia výkonu | 40/2500/5000 W |
| Ochrana proti prehriatiu | áno |
| Kontrolka | áno |
| Typ termostatu | s automatickým resetom |
| Rozmery | 270x255x400 m |
| Dĺžka kábla | 1.3 m |
| Stupeň ochrany | IP24 |
| omša | 5.6 kg |
| Aplikácia | na vykurovanie miestností |
| Symbol | YT-99695 |
Ohrievač na zlepšenie pracovných podmienok ohrevom vzduchu v garážach, dielňach, skladoch, výrobných halách atď. Možno ho použiť všade tam, kde je potrebné udržať správnu teplotu pri výrobe, skladovaní alebo spracovaní výrobkov. Účinný pri vysúšaní a vetraní miestností počas rekonštrukcie a výstavby. Zariadenie pracuje v troch režimoch: samotný ventilátor bez ohrievača, prevádzka ohrievača na polovičný výkon a prevádzka na plný výkon. Ohrievač má dvojitú ochranu proti prehriatiu.
- Tepelný výkon: 5000 W
- vykurovacia plocha: 48 m²
- prietok vzduchu: Vzduchový výkon: 795 m³/h
- nastavenie výkonu: 40/2500/5000 W
- hmotnosť: 5,6 kg
- stupeň ochrany: IP24
- termostat: 70°C
- rozmery: 270 x 255 x 400 mm
- Dĺžka kábla: 1,3 m
- napätie: 400V/50Hz
- kovová konštrukcia