| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 2000 W |
| Vykurovacia plocha max | 20 m² |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Prúdenie vzduchu | 180 m³/h |
| Rozsah nastavenia výkonu | 25/1000/2000 W |
| Ochrana proti prehriatiu | áno |
| Kontrolka | áno |
| Typ ohrievača | PTC |
| Typ termostatu | s automatickým resetom |
| Rozmery | 210x160x217 mm |
| Dĺžka kábla | 1.3 m |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 1.5 kg |
| Aplikácia | na vykurovanie miestností |
| Symbol | YT-99700 |
Prenosný elektrický ohrievač PTC v kovovom puzdre. Používa sa na vykurovanie miestností, dielní, hál a na sušenie pri opravách a stavebných prácach. Používateľ môže nastaviť tri režimy prevádzky zariadenia: prevádzku samotného ventilátora bez ohrievača, prevádzku ohrievača na polovičný výkon a prevádzku na plný výkon. Kryt je práškovo lakovaný, čo chráni ohrievač pred hrdzavením. Ohrievač má dvojitú ochranu proti prehriatiu.
- výkon ohrevu: 2000 W
- vykurovacia plocha: 20 m²
- prietok vzduchu: Vzduchový výkon: 180 m³/h
- nastavenie výkonu: 25/1000/2000 W
- hmotnosť: 1,5 kg
- stupeň ochrany: IPX0
- termostat: 68 °C
- rozmery: 210x160x217 mm
- dĺžka kábla: 1,3 m
- napätie: 220-240V/50Hz