| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 5000 W |
| Vykurovacia plocha max | 48 m² |
| Napätie | 380-400 / 3~ V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Prúdenie vzduchu | 604 m³/h |
| Rozsah nastavenia výkonu | 50/3300/5000 W |
| Ochrana proti prehriatiu | áno |
| Kontrolka | áno |
| Typ ohrievača | PTC |
| Typ termostatu | s automatickým resetom |
| Rozmery | 300x235x345 mm |
| Dĺžka kábla | 1.6 m |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 4.32 kg |
| Aplikácia | na vykurovanie miestností |
| Symbol | YT-99710 |
Prenosný elektrický ohrievač PTC v kovovom puzdre. Používa sa na vykurovanie miestností, dielní, hál a na sušenie pri opravách a stavebných prácach. Používateľ môže nastaviť tri režimy prevádzky zariadenia: prevádzku samotného ventilátora bez ohrievača, prevádzku ohrievača na polovičný výkon a prevádzku na plný výkon. Kryt je práškovo lakovaný, čo chráni ohrievač pred hrdzavením. Ohrievač má dvojitú ochranu proti prehriatiu.
- tepelný výkon: 5000 W
- vykurovacia plocha: 48 m²
- prietok vzduchu: Vzduchový výkon: 604 m³/h
- nastavenie výkonu: 50/3300/5000 W
- hmotnosť: 4,3 kg
- stupeň ochrany: IPX4
- termostat: 75 °C
- rozmery: 300x235x345 mm
- dĺžka kábla: 1.6 m
- napätie: 400 V 3~/50Hz