| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Tepelný výkon | 13 kW |
| Vykurovacia plocha max | 70-90 m² |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Výkon motora | 60 W |
| Kapacita palivovej nádrže | 22 l |
| Druh paliva | motorová nafta, oleja |
| Spotreba paliva | 1 kg/h |
| Tlak čerpadla | 8 bar |
| Regulácia teploty | áno |
| Typ termostatu | manuál |
| Digitálny ovládací panel | áno |
| Typ zobrazenia | LED |
| Nastavenie času (časovač) | áno, každú 1 hodinu (1-24 hodín) |
| Rozmery | 820x426x1008 mm |
| Prevádzkový čas nádrže | ~18 h |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0-55 ˚C |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| omša | 36.6 kg |
| Aplikácia | na vykurovanie verejných priestorov |
| Symbol | YT-99760 |
Prepraviteľný infračervený olejový ohrievač navrhnutý na efektívne vykurovanie verejných priestorov. Pomáha zabezpečiť rýchly tepelný komfort v dielniach, halách, skladovacích priestoroch a účinné vysušovanie stien počas stavebných prác.
Infračervené vykurovanie rovnomerne rozdeľuje teplo a pôsobí priamo, priamo na predmety, steny a povrchy, ktoré ho potom odovzdávajú do okolia. Tým sa nevyskytujú straty energie spojené s nutnosťou vykurovania celého vzduchu. Teplo je veľmi rýchlo cítiť po spustení systému a chýbajúce prúdy vzduchu nevytvárajú prievany a nezvýšia prach v miestnosti. Táto technológia tiež prispeje k udržaniu prirodzenej úrovne vlhkosti, nevysušuje vzduch.
Manuálny termostat a časovač umožňujú regulovať teplotu a čas prevádzky podľa aktuálnych potrieb. Čitateľný digitálny displej presne ukazuje parametre prevádzky. Práškovo lakovaná kovová skriňa je odolná voči poškodeniu, poškrabaniu a korozií.
- tepelný výkon: 13 kW
- výkon motora: 60 W
- vykurovaná plocha: 70-90 m²
- palivo: nafta
- spotreba paliva: 1 l/h
- tlak čerpadla: 8 barov
- objem nádrže paliva: 22 l
- manuálny termostat
- digitálny ovládací panel s LED displejom
- nastavenie prevádzky každú hodinu (1-24 h)
- čas prevádzky na nádrž: 18 h
- teplotný rozsah prevádzky: 0-55˚C
- kábel dĺžky 1,2 m
- rozmery: 82 x 42,6 x 101 cm
- hmotnosť: 36,6 kg
Upozornenia na používanie:
UPOZORNENIE! 1. Pred použitím si prečítajte celý návod na obsluhu. 2. Používajte len v dobre vetraných priestoroch. 3. Zachovajte minimálnu vzdialenosť 5 cm od zariadenia - riziko popálenia horúcou povrchom. 4. Umiestnite zariadenie na stabilnú, nehorľavú a rovnú plochu. 5. Používajte podľa návodu na obsluhu a platných predpisov BOZP.
VAROVANIE! NEOTVÁRAJTE DVERE POČAS PREVÁDZKY ZARIADENIA