| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Zrnitosť | P80 |
| Priemer | 125 mm |
| Abrazívne | karbid kremíka |
| Nábrežie | polootvorené |
| Binder | živice |
| Podklad | sklolaminát, epoxidová živica |
| Formulár | puk |
| maximálny rozsah | 12300 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Symbol | 07986 |
Brúsny kotúč pre uhlovú brúsku.
Telo z epoxidových živíc trvalo spája látkové brúsne klapky, je ľahké a odolné voči poškodeniu.
Lamelový kotúč je určený na použitie na
- drevo
- materiály na báze dreva
- kovy a niektoré plasty