| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 115 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 1 mm |
| Typ | byt |
| maximálny rozsah | 12000 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Montážny priemer | 22 mm |
| Aplikácia | kov, rezanie |
| Symbol | 08630 |
Vyrobené z elektrokorundu, vystužené, ploché kotúče strednej zrnitosti a vysokej tvrdosti, na báze živicového spoja.
- výnimočne tenké
- určené na rezanie kovov uhlovými brúskami
- vynikajúce, úsporné kotúče na amatérske a profesionálne použitie
Pozor. Nepoužívajte na bočné brúsenie!