| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 125 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 1 mm |
| Typ | byt |
| maximálny rozsah | 11000 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Montážny priemer | 22 mm |
| Aplikácia | kov, rezanie |
| Symbol | 08631 |
Vyrobené z elektrokorundu, vystužený plochý kotúč so strednou zrnitosťou, vysoká tvrdosť na živicovom základe.
- výnimočne tenký.
- určený na rezanie kovov uhlovými brúskami.
- Vynikajúci, ekonomický kotúč na amatérske a profesionálne použitie.
Pozor. Nesmie sa používať na bočné brúsenie!