| Značka | Sthor |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 115 mm |
| maximálny rozsah | 13200 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Hrúbka disku | 1.2 mm |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 1.9 mm |
| Výška rezného segmentu | 7 mm |
| Materiál | stal 65Mn |
| Materiál pracovnej časti | Fe 30%, Su 50%, Sn 10%, Ni 5%, Co 5%, diamantový povlak 12% |
| Druh práce | suché |
| Aplikácia | betón, tehla, kameň, žula, glazúra |
| Symbol | 08780 |
Diamantový kotúč pre uhlové brúsky určený na "suchú" prácu. Odporúča sa na rezanie keramiky, betónu, kameňa, tehál.
- vybavený 7 mm vysokými a 1,9 mm hrubými segmentmi
- odporúčané otáčky: približne 13200/min