| Značka | Sthor |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 4.5 mm |
| Celková dĺžka | 80 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 47 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS 4241 |
| Povrchová úprava | zrenovované |
| DIN | 338 |
| Uhol hrotu vŕtania | 135 ˚ |
| Deliaci bod | áno |
| Počet kusov v sade | 10 |
| Aplikácia | oceľ |
| Symbol | 21932 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.