| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| hĺbka vŕtania max | 17 mm |
| Priemer | 26, 32, 38, 45, 50, 56, 63 mm |
| Priemer vrtáku | 5 mm |
| Povrchová úprava | utwardzana |
| Počet kusov v sade | 7 |
| Aplikácia | drevo |
| Symbol | 28680 |
Súprava siedmich dierovacích píl namontovaných v skľučovadle poháňanom elektrickou vŕtačkou.
Rozsah priemerov 26 mm až 63 mm.
- stredový bod upevnený strediacim vrtákom
- tvrdené zuby píly
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.