| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Šírka čeľustí | 100 mm |
| Typ montáže | otočný |
| Rozstup čeľustí | 100 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | lakované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | kompaktný |
| omša | 5.2 kg |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | 36037 |
Otočný stolový zverák 100 mm.
- trvalo pripevnený k doske stola
- z liatiny
- ťahaná skrutka so špeciálnym závitom
- čeľuste z kalenej ocele
- lakovaný povrch zveráka
- umožňuje upnutie materiálu na vŕtanie, rezanie, brúsenie atď.
- otočný mechanizmus umožňuje rýchlu zmenu polohy materiálu bez nutnosti odskrutkovania celého zveráka
- nepostrádateľný v každej dielni
Určenie / použitie
- na upínanie materiálu počas obrábania, napr. rezanie , brúsenie, rezanie závitov
Parametre:
- EAN: 5906083360374
- jednotka: ks
- veľkosť čeľustí [palce]: 4
- veľkosť čeľustí [mm]: 100
- materiál: liatina
- typ upínania: otočný
- max. otvor [mm]: 100
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.