| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Šírka čeľustí | 150 mm |
| Typ montáže | otočný |
| Rozstup čeľustí | 150 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | lakované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | kompaktný |
| omša | 12 kg |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | 36039 |
Zverák značky Vorel, ktorý je trvalo pripevnený k doske stola, vyrobený z liatiny.
- špeciálna závitová sťahovacia skrutka
- čeľuste z kalenej ocele
- lakovaný povrch zveráka
- umožňuje upnutie materiálu na vŕtanie, rezanie, brúsenie atď.
- otočný mechanizmus umožňuje rýchlu zmenu polohy materiálu bez nutnosti odskrutkovania celého zveráka
- nepostrádateľný v každej dielni
účel / použitie
- na upínanie materiálu počas obrábania, napr. rezanie , brúsenie, rezanie závitov
Technické údaje:
- EAN: 5906083360398
- jednotka: ks
- veľkosť čeľustí [palce]: 6
- veľkosť čeľustí [mm]: 150
- materiál: liatina
- typ upínania: rotačné
- max. otvor [mm]: 150
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.