| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Šírka čeľustí | 125 mm |
| Typ montáže | otočný |
| Rozstup čeľustí | 125 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | lakované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | kompaktný |
| omša | 7.5 kg |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | 36038 |
Zverák značky Vorel, ktorý je trvalo pripevnený k doske stola, vyrobený z liatiny.
- špeciálna závitová sťahovacia skrutka
- čeľuste z kalenej ocele
- lakovaný povrch zveráka
Umožňuje upnutie materiálu pri vŕtaní, rezaní, brúsení atď. Výkyvná skrutka umožňuje rýchlu zmenu polohy materiálu bez nutnosti odskrutkovať celý zverák. Nevyhnutný pre každú dielňu.
Technické údaje:
- Veľkosť čeľustí [palce]: 5
- veľkosť čeľustí [mm]: 125
- materiál: liatina
- typ upínania: rotačné
- max. otvor [mm]: 125
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.