| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozsah rozmetania max | 141-555 mm |
| Dĺžka | 350 mm |
| Typ | stolárska rýchloupínač |
| Rozsah kompresie max | 0-355 mm |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 63 mm |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | 38406 |
Rýchloupínacia tesárska svorka. Umožňuje presné ovládanie jednou rukou. Účinný upínací a posuvný mechanizmus zaručuje paralelný chod čeľustí. Zvláštnosťou tohto modelu je prídavná pracovná funkcia rozprestretia. Svorku možno nastaviť v priebehu niekoľkých sekúnd a rozperku možno použiť napríklad na montáž zárubní. Mäkké kryty čeľustí chránia upnutý materiál pred poškodením.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.