| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Dĺžka | 150 mm |
| Veľkosť uzáveru | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm |
| Materiál | CrV |
| Materiál rukoväte | syntetická látka |
| Počet zubov | 72 |
| Rukoväť | ohyb |
| Symbol | 58600 |
Náradie je vyrobené z chróm-vanádiovej ocele, ktorá zaručuje vysokú úroveň výkonu v servise aj v pohodlí vašej garáže. Ráčna má presný a odolný mechanizmus so 72 zubami. Vďaka tomuto vysokému počtu zubov je možné pracovať v ťažko prístupných miestach, kde je rotačný pohyb veľmi obmedzený.
Veľký, pohodlný gombík na zmenu smeru otáčania a ergonomická dvojzložková rukoväť zefektívňujú prácu, zatiaľ čo zakrivené rameno račne umožňuje ľahšie dosiahnuť na zapustené skrutky. Zásuvky boli presne kalibrované a precízne opracované.
- 1/4" nástrčné hlavice: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
- račňa 1/4", L= 150 mm