| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Dĺžka | 260 mm |
| Veľkosť uzáveru | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 mm |
| Materiál | CrV |
| Materiál rukoväte | syntetická látka |
| Počet zubov | 72 |
| Rukoväť | ohyb |
| Symbol | 58602 |
Náradie je vyrobené z chróm-vanádiovej ocele, ktorá zaručuje vysokú úroveň výkonu v servise aj v pohodlí vašej garáže. Ráčna má presný a odolný mechanizmus so 72 zubami. Vďaka tomuto vysokému počtu zubov je možné pracovať v ťažko prístupných miestach, kde je rotačný pohyb veľmi obmedzený.
Veľký, pohodlný gombík na zmenu smeru otáčania a ergonomická dvojzložková rukoväť zefektívňujú prácu, zatiaľ čo zakrivené rameno račne umožňuje ľahšie dosiahnuť na zapustené skrutky. Zásuvky boli presne kalibrované a precízne opracované.
- 1/2" nástrčné hlavice: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 mm
- račňa 1/2", L= 260 mm